Kullanıcı Sözleşmesi

Bu web sitesini ziyaret etmeniz ile birlikte aşağıda yer alan koşulları kabul etmiş olursunuz. Aksi durumlarda web sitemizi ziyaret etmemeyi tercih edebilirsiniz.

  • Web sitemizde yer verdiğimiz yazılar ve hizmetler, Neva Kuruyemiş tarafından sunulmakta olup, iletişim bilgilerimize iletişim bağlantısı üzerinden ilgili sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
  • Web sitemizde yer alan kayıt ve iletişim formunda tarafınızdan sağlanacak olan bilgiler kişilerin tamamen kendi sorumluluğundadır. Hukuki ve kanunen izin alınarak tarafımıza iletilen taleplerde, bize iletmiş olduğunuz bilgiler ilgili kurum ve kuruluşlarla paylaşılabilir. Bu konu ile ilgili detaylı bilgiler için Gizlilik Politikası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Neva Kuruyemiş web sitemizde yer alan görseller, resimler ve içerikler farklı web sitelerinde yalnızca tıklanabilir link ile yazı sonuna kaynak bilgisi ilave edilerek paylaşılabilir. Aksi taktirde kullanımı yasaktır.
  • Web sitemizde yer almakta olan tüm yazıların ve içeriğin yasal haklarının savunulmasında Ankara Mahkemeleri yetkilidir.